Iztēles astroloģija

Iztēles astroloģija.
Kad mēs apgūstam astroloģiju, sākuma iepazīstam burtus, tad zilbes, tad vārdus, teikumus. Pienāk laiks, kad mēs iemācāmies izlasīt stāstu. Bet vai tas vienmēr ir stāsts? Vai tas gadījumā nav neveikls un mehānisks atreferējums gluži kā kādā google tulkojumā no svešvalodas? Un kā būs tad, kad būs jāraksta stāstam turpinājums? Un tad, kad tas jādara uzreiz pēc klienta konkrēta jautājuma?
Mēs esam zvaigžņu tulki. Ko tas īsti nozīmē? Mums jāmāk iztulkot zvaigžņu simboli. Katrs, kurš to ir mēģinājis darīt, saskarsies ar problēmu, ka katrs simbols var nozīmēt ļoti daudzko. Vai Jūs variet pateikt droši, ka kāda konkrēta cilvēka kartē attiecīga planēta attiecīgā māja nozīme tieši to, nevis trīsdesmit citas variācijas, kuras astroloģiski visas būs korektas? Tad talkā var nākt vēl vairāk zināšanu, rokasgrāmatas un pieredze. Taču, pat ja 99 gadījumos no 100 attiecīgais simbols attiecīgā dzimuma un laikmeta cilvēkiem nozīmēs vienu un to pašu, Jums nevar būt ne mazākās pārliecības, ka simtajam tas nozīmēs to pašu. Es esmu caur to gājis. Es zinu, kā ir, kad ik dienas pieņemot daudzus cilvēkus, izveidojas gatavas frāzes, kuras 9 gadījumos no 10 būs pareizas un raksturos situāciju precīzi. Taču atnāk desmitais un es ar savām pareizajam idejām esmu trāpījis greizi, jo šim konkrētajam cilvēkam ir savs (protams, astroloģiski korekts) scenārijs kā attiecīgā planēta izpaudīsies tajā paša horoskopa vietā. Un kur nu vēl attīstības līmeņi! Mēs taču augam- to vairumā gadījumu var teikt par astrologu klientiem, kuri, atšķirībā no nemeklējošiem, attīstībā iestrēgušajiem, ir gatavi pārmaiņām un meklē atbildes uz jautājumiem- kas ir attīstības vien no priekšnoteikumiem. Jā, vakar tas Merkurs Skorpionā savienojumā ar Plūtonu 12.mājā nozīmēja atriebību visiem un visur, taču šodien tas jau nozīmē jogas nodarbību apmeklējumus u.t.t.
Kurš Jums pateikt priekšā, ko tas nozīmēs rīt? Un parīt?
Tādēļ ir pilnīgi skaidrs, ka bez intuīcijas, empātijas un iztēles astrologs ir ļoti, ļoti ierobežots savās iespējās. Es teiktu- tik ierobežots, ka labāk nemaz neķerties klāt cilvēka kartes nopietnai analīzei.
Dzīva, īsta astroloģija paredz to, ka mēs no mehāniskiem google tipa tulkotājiem pārvēršamies par īstiem Tulkiem, kuri spēj saprast un iztulkot Cilvēku, viņa dvēseli, viņa pagātni tagadni, nākotni, viņa apslēptos talantus, bailes, šaubas, ilgas un iemeslus, kuri to visu ir radījuši.
Tad mēs kļūstam par astrologiem, kuri spēj saprast cilvēka būtību. Tā ir atslēga uz visu pārējo, arī uz pareizām prognozēm.
Tad mēs izejam pavisam citā sava darba līmenī.
Iedarbināt iztēli var viegli- ir tikai jāļaujas tai…
  Citāts:
Alberts Enšteins:
<Iztēle ir viss. Tā spēj jau iepriekš parādīt to, kas notiks nākotnē. Iztēle projicē nākotni. TĀ IR SVARĪGĀKA PAR ZINĀŠANĀM.Patiesas inteliģences iezīme ir tieši iztēle.
Vai lietojat iztēli savā ikdienā?Vai noslogojat savus iztēles muskuļus katru dienu? Neatstājiet tik spēcīgu rīku neizmantotu!>
Citāts no žurnāla Mistērija 2014.g augusta numuraAtpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook