E-apmācība astroloģijā. Īpatnības.

 Sākot ar 2011.gadu arī mūsu astroloģijas skolā ir iespējams apgūt astroloģiju tālmācībā.
Tas ir ērti visiem tiem, kuri nevar attāluma, darba laika īpatnību vai finansu dēļ apmeklēt lekcijas klātienē. Taču ikvienam astroloģijas studentam ir jāzina astroloģijas kā ezotēriskas disciplīnas īpatnības.
Gadu tūkstošiem visas smalkās zināšanas ir tikušas nodotas no Skolotāja tieši, nepastarpināti skolniekam. Kādēļ tā? Ezotēriskas zināšanas ir liels spēks, ar kuru jāapietas uzmanīgi un atbildīgi. Par agru saņemtas zināšanas ļoti kaitē cilvēkam un tiem, uz kuriem šis jaunapmācītais skolnieks izmēģina tās.
Tādēļ Skolotājam, ja tas vēlas būt drošs par saviem skolniekiem(un tāds ir ikviena īsta Skolotāja princips), ir jāpārliecinās ne tikai par to, ka skolnieks ir saņēmis zināšanas, bet galvenokārt par to, ka viņš tās ir pareizi sapratis.
Kā par to pārliecināties šodien, kad e-apmācība ienāk mūsu realitātē? Tikai un vienīgi klātienē. Skolotājam, ja tas uzliek savu parakstu uz diploma un sniedz savu svētību skolniekam šajā tik smalkajā Dvēseļu Izzināšanas Mākslā, jābūt drošam, ka skolnieks ir gatavs šo Mākslu pielietot. Tādēļ mūsu skolā tālmācības students apmeklēs arī klātienes nodarbības. Mēs varbūt neiegūsim kādu studentu,, kurš atrodas, piemēram, ārzemēs, toties garantēsim apmācības kvalitāti. Var būt, ka kāds domā, ka astroloģiju iemācīties var viegli? Pajautājiet jebkuras astroloģijas skolas studentam! Ir viegli izlasīt tekstu wordā vai nokļausities lekciju- arī youtubā, bet ir ārkārtīgi grūti to visu sintezēt, salikt kopā un interpretēt karti kopumā. Tam vislabāk palīdz darbs apmācības grupā kopā ar skolotāju. Atcerieties, ka ezotēriskās zināšanas tiek nodotas ne tikai verbāli vai vizuāli(to piedāvā internets), tās tiek nodotas smalkās enerģētikas līmenī. Tieši tādēļ visas pasaules skolnieki dodas pie Skolotājiem lai vienkārši pabūtu tiem blakus. Notiek fenomenāla apziņas apskaidrošanās arī bez vārdiem. Protams, runa iet par īstiem ezotēriskas Skolotajiem un skolniekiem. Turklāt mācību process grupā ir fantastiski sinerģētisks. Grupā ir nevis 20 vai 30 cilvēku, tajā ir 200 vai 300 cilvēku garīgas enerģijas spēks. Tieši tādēļ visu garīgo prakšu piekopēji pulcējas savās grupās. Tas dod papildus spēku un tas disciplinē, piedodot apmācībai ritmiskumu. Astroloģiju var apgūt tikai darot to pastāvīgi- tā taču ir simbolu valoda, bet valodu var apgūt, tikai regulāri to pielietojot.
Visiem, kuri nodarbojas ar astroloģisko apmācību ir jābūt ļoti, ļoti atbildīgiem. Dzenoties pēc informācijas pieejamības ir jāatceras, ka tā tiks pielietota un katrs, kurš to sniedz, ir atbildīgs par to. Un nevajag lolot naivas intelektuālās ilūzijas tipa: ja es to neierakstīšu internetā, to izdarīs kāds cits u.t.t. Atcerēsimies, ka katram būs jānes sava pilnīgi personiska atbildība Augstākās varas priekšā un par katru vārdu, tai skaitā internetā. Vai kāds varbūt domā, ka Dievam nav labs interneta pieslēgums? :)
Es noteikti esmu par tehnoloģiju iesaistīšanu astroloģijā- tā atbrīvo laiku un enerģiju radošam procesam. E-apmācība ir labi piemērots ceļš patstāvīgam, motivētam, radošam cilvēkam. Taču pastāv liels risks, ka astroloģiju tādā veidā apgrābstīs arī tie, kuriem tā nebūtu vajadzīga. Šeit var sākties astroloģijas profanācija. Es tiešam ceru, ka tie, kuri māca astroloģiju šodien un tie, kuri to darīs tuvākā un tālākā nākotnē, atcerēsies par savu atbildību Smalkās Zinātnes priekšā. Domāju, ka šobrīd Latvijā šajā ziņā ir labi piemēri. Ceru(un to attiecinu arī uz sevi), ka mēs šo atbildības līmeni spēsim noturēt! 
Andris Račs
2011.gada 18.jūlijā no rīta
P.S. Kad savā astroloģijas skolas izlaidumā es jautāju savai skolotājai Annai Levickai vai nebūtu labi, ja astroloģiju mēs censtos izplatīt pēc iespējas plašākam ļaužu lokam, viņa atbildēja tā, kā man toreiz nemaz nepatika: znaješ, Andris, astrologija ņe dļa vseh...
P.S. 2 Statistika par tiem, kuri klausās  bezmaksas lekcijas internetā dazādās pasaules augstskolās rāda, ka tikai 5-10% spēj veiksmigi nokārtot gala eksāmenus.Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook