Saturna cikls un bēgļi

Astroloģijas attīstība un tās pastāvēšana kā efektīvs prognožu instruments lielā mērā balstās ciklu planētu izpētē.
Analizējot iepriekšējā cikla notikumus, spējam labāk saprast iespējamos notikumus nākotnē. Tāda veidā iespējams prognozēt daudzas lietas:piemēram, ka Saule uzlēks no rīta, jo iepriekšējā rītā arī tā uzlēca...
Saturna cikls ir apmēram 29,5 gadi.
Ir pagājis Saturna cikls kopš iepriekšējā begļu-migrantu tēmas aktualizēšanās.
Mēģinot prognozēt 2015.gadu, es lielā mērā balstījos uz iepriekšējo Saturna ieiešanu Strēlnieka zīmē 1985.gada beigās un īpaši 1986.gadā
Tas bija laiks, kad Latvijā ļoti intensīvi sāka ievest strādniekus no austrumiem, un latvieši sajuta spēcīgu instinktīvu vēlmi tam pretoties. Pamazām sākās zaļa kustība par Daugavas saglabāšanu(pret Daugavpils hes), taču patiesibā tas bija protests arī pret darba spēka ievešanu. Īpaši spilgti protesti izpaudās pret metro Rīgā(neliela līdzība ar Āgenskalna protestiem pret pazemes tuneli tagad). Toreiz pamazām milzīgā rekordlielā migrantu(tāds toreiz bija apzīmējums) plūsma pierima.
Tad nu prognozējot 2015.gadu, rakstīju,ka iespējamas asas diskusijas par darba spēka ievešanu, beigās secinot, ka liels tas nebūs(domaju gan, ka ekonomisko iemeslu dēļ)
Tagad arī sanāk, ka mēs nevaram uzņemt daudz bēgļu(migrantu), jo mums nav daudz naudas, kaut gan patiesais iemesls protams ir cits.
Secinājums: cikli strādā, taču divreiz vienā upē neiekāpsi, tādēļ prognozes var veidot par pamatu ņemot iepriekšējā cikla izpausmes(tas ir droši!), bet prognozes jāizsaka radoši, loģiski un...intuitīvi.
2015.g. 3.augustā


 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook