Karalis un tauta, jeb jezga ap septembra aptumsumu

 Kas ir Saule un kas ir Mēness?
Paņemšu vienu rakursu. Saule ir karalis, Mēness tauta. Kas ir Karalis? Karalis ir Dvēseles Gaisma, kurš vada visu karaļvalsti(cilvēku), kura mīt gan prāts(Mēness), gan dusmas(Marss), gan bailes(Saturns), gan vēlmes(Venera)u.t.t.
Tauta ir vairums-tautu vada personiskais prāts, ja to nevada karalis. Tādēļ sevis apzināšanās ir Saules Gaismas došana Mēnesim, kurš to sadala visur, kur tas nepieciešams
Saules aptumsuma brīdī( Latvijā šoreiz ne), prāts aizēno Dvēseles Gaismu.
Cilvēkiem, kuriem Saule nevada dzīvi, bet Mēness gan, nevajag dot informāciju, kura satrauc prātu. Tad tie sākt palikt nemierīgi , bailīgi, ķildīgi u.t.t.
Astrologi agrāk nebija pieejama tautai, bet karaļiem- t.i. cilvēkiem, kuri ir spējīgi vadīt savu un citu dzīvi apzināti.
Mana skolotāja Anna Levicka skolas izlaidumā teica: Astroloģija nav domāta visiem. Skolniekam ir jātiecas pēc Gaismas-Saules, nevis pēc prātošanas-Mēness.
Gaisma ir Dieva Mīlestība, kura spīd pār visiem un vienmēr. Tikai no Gaismas nošķirtais var satraukt savu prātu par katru vēja brāzmu.
Mani ļoti iespaidoja nesenā pieredze Grieķijas klosteros, kur mūki 24 stundas diennaktī lūdz par mūsu Dvēseļu(Saule) glābšanu. Arī astrologi noteikti var piedalīties šajā Saules darbā.
Kad mēs satiekam sev līdzīgos-drusciņ vairāk vai mazāk<Gaismas skartos>, mums var rasties domas, ka par visu var runāt,jo katrs var izlemt pats vai satraukties vai nesatraukties. Taču atcerēsimies, ka ļoti daudzi dzīvo <radžas> vai <tamas> līmenī-kaislību un tumsas līmenī. To neredzēt ir naivi. Un ar satraucošu informāciju panākt, ka tie pievēršas Gaismai nav iespējams!
Esmu par mūsu –tos, kuri nes vēstis(Merkurs) tautai(Mēnesim) gaišu (Saule) attieksmi.
Merkura nestā Dvēseles Gaisma ir Buddhi, kura atšķir apgaismotu, zeltītu Merkuru no dzeltena Buddha- neapgaismota.
Vislabākais Merkura vadonis ir Jupiters, kurš zin kādu iespaidu jelkas atstaj uz veselumu. Merkurs ir tikai prasme pateikt. Tikai Jupiters zin vai ir jēga teikt vai nav. Klusēšana kādreiz ir vērtīgāka par runāšanu.
Novēlu to atcerēties sev un visiem

2016.gada 30.septembrīAtpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook