Astrologu tipi

 Astrologu konsultantu un astroloģijas skolotāju  tipi.

Cilvēki ir dažādi un protams arī astrologi ir dažādi. Par sevi pārliecinātākie mēģina pārējiem paskaidrot, ka viņu pieeja astroloģijai ir pareizāka.
Astroloģijas interesenti bieži jautā: vai es esmu piemērots astroloģijas studijām, astrologa darbam?
Es vienmēr esmu atbildējis, ka astrologi ir nepieciešami dažādi, lai noteiktam cilveku tipam ar specifiskām interesēm spētu palīdzēt un viņam saprotamā valodā atbildēt uz jautājumiem.
Turpmākajā tekstā iezīmēšu galvenās priekšrocības un traucēkļus darba ar klientiem katram no astrologu tipiem. Kā to noteikt? Jums jānosaka savas spēcīgās planētas un stihijas. Sākumam pietiks ar to. Tāpat jums jānosaka savas vājās planētas un stihijas
Tas nav tik viegls uzdevums kā sākumā var likties. Lai to varētu izdarīt, KĀRTĪGI ir jāizprot planētu principi. Šajā sakarā es ļoti ieteiktu uzticēties klasiskajiem tekstiem gan rietumu, gan vēdiskajā astroloģijā. Jebkuri prātojumi, ka Venera šodien vairs nav tā kas bija agrāk ir radušies no tā, ka cilvēku vērtību sistēma cikliski mainās , nevis Venera maina savu nozīmi. Pareizi izprotot planētu principus, spēsiet saprast pēc savas dzīves faktiem vai planēta ir spēcīga vai ne. Protams, iepriekš kārtīgi izanalizējam tās spēku zodiaka zīmē, mājā, aspektos, recepsijās (pozitīvās un negatīvās).

Spēcīgās planētas izpaudīsies astrologa dzīvē vispār, vājās arī. Vienkārši paskatieties uz realitāti.
Spēcīgo planētu kompetences sfērās astrologs sev piesaistīs klientus, skolniekus, domubiedrus
Vājo planētu kompetences sfērās tas izteikts kritiku par citiem astrologiem, atgrūdīs klientus un skolniekus.
Ar šo var pamatot astrologu-pasniedzēju aforismu, ka nevienu skolnieku viens otram nevar atņemt, katram ir savi.

Iedalījums, kuru piedāvāju, balstīts uz desmitu tūkstošu cilvēku dzīvju analīzi caur to spēcīgajām vai vājajām planētam un to izpausmēm. Astrologs šajā gadījumā ir ņemts kā viena no profesijām. Pats galvenokārt strādāju ar septiņām redzamajam planētam un Rahu, Ketu, taču dažus vārdus par tālajām planētam arī pateikšu

Astrologs ar spēcīgu Sauli
piesaista sev tos, kuri meklē personības. Tie nereti ir viedokļu līderi, savu neatkarīga ceļa gājēji.

Astrologs ar spēcīgu Mēnesi
piesaista sev sievietes, cilvēkus, kuriem trūkst mātes uzmanības. Tie spēj būt ļoti uzmanīgi, delikāti. Mātēm vienmēr taisnība. Galvenā misija-pasargāt klientu no ārējiem apdraudējumiem. Mīl pieņem mazu klientu skaitu, bieži mājās. Sarunas mēdz ieilgt. Tiek pasniegta tēja, un galvenokārt-uzmanība. Ja tā ir sieviete, bieži daba tai dod kuplu augumu un tās klātbūtne vien spēj nomierināt klienta satraukto prātu. Sarunas mēdz notikt ērtā vietā, nesteidzīgi. Ne vienmēr šāds astrologs labi orientējas astroloģijas tehniskajās niansēs, taču var piedāvāt kompensēt to ar taro kārtīm vai vienkārši cilvēcisku sapratni. Nemīl publicitāti, taču nereti tiek aicināts visur sava labā cilvēka oreola dēļ. Tam ir daudz klientu-vienkāršu ļaužu.

Astrologs ar spēcīgu Merkuru
piesaista interneta aktīvākos lietotājus. Tas izstrādā mājas lapas, lietotnes. Uzskata, ka sēdēšana lekcijās ir 19.gadsmita līmenis, visam jānotiek e-vidē. Tas ir iepazinies ar visadažādākajām astroloģijas skolām un zin par tām ko teikt. Bieži publicē dažāda līmeņa astroloģiskus tekstus un visparastākos horoskopus medijos. Iespējams pats astroloģijā ienācis no mediju vides. Vienmēr meklē kur kas jauns. Neizceļas ar empātiju. Gatavs skype sarunām, iespējams vairākās valodās. Veido dažādus kalendārus. Sapņo par to, ka ļoti drīz pats radīs vai kāds cits izstrādās astroloģiskas programmas, kuras lejuplādējot, klients pats varēs būt sev astrologs.
Daudz raksta interneta vidē.

Astrologs ar spēcīgu Veneru
piesaista sev cilvēkus, kuri vēlas izdarīt izvēlas, visbiežāk personiskajā dzīvē. Ļoti labi saprot dzīvi tādu kāda tā patiesība ir. Ja citi tipi mēģina atrast ceļus kā izmanīt dzīvi, Veneras astrologi saprot, ka dzīve ir tāda kāda tā ir un jāmaina sava uztvere dzīves pieņemšanas virzienā. Tādēļ tie spēj dot dzīves gudrus padomus. Šādam astrologam piemīt dabiska pievilcība, kura ļauj klientam atklāt tādus savas dvēseles noslēpumus, kurus nekur citur tie nedarītu, jo...redz, ka astrologs tos saprot, jo ir to pieredzējis pats savā dzīvē.
Tas spēj sadziedēt brūces un iedot perspektīvas sajūtu un uzlabot klienta pašnovērtējumu. Tas pārzina attiecību mākslu visās tās izpausmēs, ieskaitot seksuālo dzīvi. Saprot sinastrijas.

Astrologs ar spēcīgu Marsu
piesaista rīcības cilvēkus. Tiem ir tieša valoda. Tie nesaudzē, nežēlo klientu un gatavi meklēt risinājumu. Tie mudina rīkoties. Tie ir motivēti palīdzēt uzņēmējiem. Tos atrod pēc tam, kad maigie astrologi nav iedevusi skaidru atbildi-jā vai nē. Gadās, ka uz tiem apvainojas, jo tie necieš, ja klients mānās vai izliekas par labāku nekā ir. Tie nepatiks klientiem, kuri vēlas lai tiem automātiski ir taisnība, jo viņi taču ir samaksājuši par konsultāciju. Ja nekas nelīdz, jādodas tieši pie šāda astrologa un jāklausa tā padomam, vai arī... jāizvēlas nezināt patiesību.
Biežāk kā citi mēdz mudināt šķirties. Ne vienmēr novērtē klienta psihisko spēku un izsaka draudīgas prognozes, jo uzskata , ka dzīvē ir jācīnās.Mīl horāro astroloģiju.


Astrologs ar spēcīgu Jupiteru
piesaista dzīves jēgas meklētājus. Tie ir ceļā uz viedumu un to klienti arī tādi ir. Tie saprot, ka pastāv visa ar visu saistība, tādēļ uzsver pagātnes, tagadnes un nākotnes pastāvīgo saistību. Tie ir par ģimeniskām vērtībām, bērniem. Tie iesaka klientiem pievērsties saviem vecākiem, dzimtenei, tai paša laikā iedrošinot aktīvai ekspansīvai rīcībai. Tie iedod iedvesmu dzīves lielo sapņu realizācijai. Saruna ar šādu astrologu var būt dvēseliski dziedinoša. Klients var atklāt savu dvēseles skaistumu un no jauna noticēt Dieva vienmēr klātesošajai mīlestībai. Jupitera astrologs iedos veiksmes kodu, runās pozitīvi un klients aizies no konsultācijas pacilāts. Šāds astrologs pilda Skolotāja lomu pats vai ieteiks klientam vispiemērotāko Skolotāju, jo redz ceļu, pa kuru ejot tas nonāks pie atbildēm, kuras meklē. Saprot Dvēseles un neuzskata astroloģiju par mērķi bet tikai līdzekli. Patīk strādāt ar lielam grupām, veidojot sinerģiju.

Astrologs ar spēcīgu Saturnu
piesaista nopietnu cilvēkus. Tas meklē astroloģijā sistēmu, vēlas tajā ieraudzīt Dieva likumu pantus. Tam ir laba laika izjūta un tas uzskata, ka stratēģiskie mērķi ir jāuzstāda un tie ir jārealizē. Tie nepiesaista tāds cilvēkus, kuri vēlas izvairīties no grūtībām. Tas parāda, kā un kad paveicot noteiktu darba daudzumu iespējams uzlabot dzīves kvalitāti. Šāds astrologs jaunība (prakses sākumā) izsakās ļoti uzmanīgi, jo nav pārliecinājies par astroloģiskās teorijas atbilstību realitātei. Kad tas laika gaitā ir izdarīts, astrologa spriedumi kļūst noteikti un skaidri. Tas sagaida no klienta godīgu attieksmi pret pašam pret sevi un pret astrologu. Tam ir skaidri definētas nozares, kurās tas strādā. Mīl elektīvo astroloģiju. Saprot karmisko astroloģiju.


Daži vārdi par tālajām planētām.


Astrologs ar spēcīgu Urānu
piesaista liberāli domājošus un dzīvojošus klientus. Biežāk paralēli nodarbojas ar ko citu, astroloģijai esot kā hobijam. Meklē jauno, nereti izvēlas kādu no new age mācībām. Iespējama intuīcijas pieslēgšanās kurai var vai nevar ticēt.

Astrologs ar spēcīgu Neptūnu
piesaista dīvainus cilvēkus. Arī viņš pats noliedz publicitāti un komercializāciju. Vislabāk jūtas meditatīvā sarunā simbolu līmeņa konsultācijā, kura tiek apskatīti nevis risinājuma ceļi, bet apcerēta notiekošā jēga. Tiem uzpeld ainas, kuras var būt un var nebūt pareizas. Parādās klientiem sapņos.


Astrologs ar spēcīgu Plutonu
piesaista enerģētiski spēcīgus cilvēkus. Tie meklē astrologā ne tikai skaidrotāju, bet arī notikumu gaitas ietekmētāju. Tie nereti ir nonākoši sarežģītā situācija vai arī pastāvīgi tādās atrodas. Klienti mēdz meklēt enerģētisku atbalstu. Tie šāda astrologā saskata īstu astrologu, pretstatā ārišķīgajiem, kuri viņuprāt neko nesaprot. Šādam astrologam ir raksturīga nepatika pret viegli veiksmīgajiem, kuriem, ja labi pameklēs, atradīs nepilnības.


Kas notiek ar astrologu, ja tam ir vāja planēta?


Ja ir vāja Saule
Var vienkārsi nepietikt drosmes sevi pozicionēt ka astrologu. Tie saka: es tikai nedaudz ar to nodarbojos.

Ja ir vājš Mēness
tas skaidri neredz bildi. Tas skatās karte uz visādām niansēm, bet nenolasa galveno par ko ir runa. Tam ir grūti nolasīt informāciju no cilvēka. Tas mēdz būt sauss. Tas neuzskata mājas dzīvi par ko nozīmīgu, vairāk uzverot darba, karjeras nozīmīgumu. Tauta nebūs mīlēts, taču var tikt cienīts.


Ja ir vājš Merkurs
tas var neorientēties programmās, pieļaudams kādas neprecizitātes. Tam būs grūtības precīzi formulēt savu domu, tādēļ tam nepieciešams ilgaks laiks lai sagatavotu tekstu. Var būt grūtības apstrādāt iepriekš nezināma cilvēka datus.
Ja ir vāja Venera
tas nepazīst dzīvi. Tam parasti ir ierobežota pieredze mīlas lietās, tas mēdz izdarīt secinājumus par cilvēkiem, nesaprotot, cik komplicētas mēdz būt situācijas un cik spēcīgs motīvs ir mīlestība, seksuālas vēlmes. Tas domā, ka cilvēki rīkojas loģikas vadīti.
Ja ir vājš Marss
Tam grūti pateikt skaidru atbildi klientam. Tas laipo un mēģina izvairīties no viennozīmīga ieteikuma. Tas iesaka nogaidīt, pēta sinastrijas, progresijas... un nereti nonāk pretrunās, secinādams, ka jāveic rektifikācija lai kaut ko varētu saprast...


Ja ir vājš Jupiters
neredz kopainu. Grūtības sintezēt. Mēdz balstīties uz kādu sistēmu, nemākot būt pietiekami elastīgs un neatrod sevī iekšēju autoritāti (piemēram ar planētam tuvu māju virsotnēm). Grūti lielākas auditorijas priekšā.
Ja ir vājš Saturns
Mēdz iesākt konsultēt vai mācīt, tad paiet malā, tad atkal pieslēdzas. Grūtības organizēt savu laiku atbildīgi. Mēdz to maskēt ar radošumu un kādu neparastu pieeju, jo tas senās esot novecojušas. Nevieš klientā cieņu.

 


Ja astrologam trūkst uguns elementa
tam var nebūt harizmas un tas dažreiz neizsakās labi par iedomīgajiem izlēcējiem.
Tas mēdz strādāt grupā, labāk jūtoties zem kāda mācību centra nosaukuma.

Ja astrologam nav gaisa elementa
tam ir grūtības izteikties skaidri. Tas aizpeld no tēmas. Tas nepiedalās astrologu sabiedriskajā dzīve, dažreiz uzskatot to par seklu.


Ja astrologam nav ūdens elementa
tam trūkst empātijas. Tas nejūt nianses. Dažreiz uzskata klusus cilvēkus par atpalikušiem. Tam var trūkt konfidencialitātes.

Ja astrologam trūkst zemes
tas mēdz iesākt un nepabeigt. Tas stāsta teorētiski pareizus tekstus, dod padomus, kurus nevar realizēt vai tie nestrādā.

Jā, protams, astrologi var atsķirties pec tā, kādā garīgaja limenī tie strādā
Zemāko garīgo līmeni -tamas līmeni es neizskatu
Radžas līmenī astrologs labi orientējas reālajā dzīvē un var dot padomus biznesā, mīlestībā u.t.t.
Sattvas līmenī astrologs ir garīgs skolotajs, tacu ne vienmēr tam ir interesanti un pa spēkam dot praktiskus padomus.

Andris Račs
Pārpublikācija tikai ar atļaujuAtpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook