Kritiskie grādi

 Kritiskie grādi.
Jebkurš pārejas stāvoklis ir kritisks. Ar to astroloģijā galvenokārt saprot pāreju no vienas zodiaka zīmes uz otru- pēdējie un pirmie grādi.
Neiesakām uzsākt kaut ko, kad planēta, bet īpaši Mēness atrodas kritiskajos grādos vai kāda perioda pašā sākumā(fāžu maiņa). Mainās polaritātes(fāzes), no plus uz mīnus un otrādi. Interesanti, ka astroloģijā par sevišķi kritiskām uzskata pārejas no ūdens uz uguns zīmēm. Tas arī ir saprotams, jo no atslābināta stāvokļa nonākam straujas aktīvas enerģijas stāvoklī. Tas ir tā, it ka mēs no rīta no gultas pielēktu stāvus un sāktu skriet. Šo kritisko stāvokļu pārvarēšana prasa ļoti lielu mobilizāciju un ir riskanta. Protams atceros, kā armijā lika 45 sekundēs saģērbties pēc modināšanas ar skaļu kliedzienu. To var izdarīt, taču tas nav veselīgi.
Runāt par to mani pamudināja Paula Timrota atgādinājums raidījumā Zebra par to kā ziemā ir jāvada auto. VISKRITISKĀKĀS vietas ir krustojumi un tilti- tieši tie ir pārejas punkti no viena stāvokļa otrā! Tieši tur mēs pārejam no viena stāvokļa citā. Tieši tur ziema ceļs apledo visvairāk.
Ne velti uz tilta ir kaut kas jāvēlas, tas ir pārejas stāvoklis. Pareizi būtu šos etapu iziet lēni un apdomīgi-APZINĀTI.Nevajag steigties! Lēnāk par tiltu!
Tāpat ir arī, ja mēs traucamies pa šoseju(uguns zīme), iebraucot apdzivota vietā(zeme), mums jāsāk braukt lēnāk jau laicīgi. Pauls Timrots saka: jau dažus metrus (grādus) pirms krustojuma vai zīmes apdzivota vieta.
Tāpat pirms uguns(piemēram sportosanas), ir jāiesildās.
 

Andris Račs 
2016Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook