Studentu atsauksmes par praksi 2017.g.

 „Ne velti Bendžamins Franklins teica: “Pasaki man un es aizmirsīšu, iemāci man un es varbūt atcerēšos, bet iemācos es tikai tad, kad mani iesaisti”.Savu astrologa iemaņu un izpratnes padziļināšnā prakse un darbs ar reālu klientu ir neaizstājami. Kad to var veikt Skolotāja uzraudzībā un saņemot viņa atgriezenisko saiti – tas ir nenovērtējams ieguvums.Šīs nodarbības ir kā īsta dzīves skola kondensētā veidā - jūs redzat sakarības starp cilvēka karti un viņa likteni, starp viņa vecāku dzīvi un viņa paša ceļu. Un ja būsiet gana vērīgs, pamanīsiet jaunas sakarības arī savā kartē, savā dzimtā un savā dzīvē.”
Jānis Skrūzkalns.

“Man prakses nodarbības šķiet ļoti noderīgas. Tā ir iespēja satikt klientus, kas dalās ar saviem dzīves stāstiem. Šie dzīves stāsti, kuros tiek minēti konkrēti notikumi, irlielisks materiāls, ko pēc tam pētīt, lai mācītos prognozes. Nodarbības laikā tiek sniegtas atbildes uzklienta interesējošo jautājumu.Šeit neaizstājama ir skolotāja Rača palīdzība un dalīšanās pieredzē, arī labs ieskats, kā tiek vadīta konsultācija. Lai šīs nodarbības būtu īpaši vērtīgas,svarīgi ir pašam iepriekš sagatavoties un būt aktīvam nodarbības laikā. Iesaku visiem, kas patiešām vēlas izprast kāvisi astroloģijas elementi "strādā" reālā dzīvē.”
KristīneBērziņa.

“Man astroloģijas prakse ir nepieciešama, lai saņemtu atbildes. Ja man dzīvēi raktuāls kāds jautājums, uz kuru man nav atbildes, es aizeju uz kārtējo praksi, un tieši nākošajā prakses nodarbībā atrodu atbildi. Vai nu klientam ir līdzīgas problēmas, vai arī gluži netīšām izskan tie daži vārdi, kas man ir vajadzīgi, kuri man ir zelta vērtībā.”
Iveta Vonda.

“Prakses nodarbības man palīdz iegūt jaunas idejas, jo es mācos arī no citiem kolēgiem. Astroloģija ir intuitīva māksla un tapēc, katrs redz kartē dažādas nianses. Tas ir ļoti interesanti, uztvert kā šo vai citu aspektu interpret citi. Tasir dialogs ar klientu un kolēģiem. Protams, skolotājs Račs, ar savu pieredzi ir lieliska piedeva šim klientu konsultēšana sprocesam. Es katru reizi iegūstu kādu jaunu atziņu.Ir interesanti!”
MaijaTropa.

“Daži man teica, ka rietumu Astroloģija nav pilnīga un nav ko tērēt laiku praksei. – Lieki,vienkārši konsultēt vajag prast.
Prakse pie sava skolotāja: ļauj izprast viņa iepriekš doto mācību, tā ir devusi redzējumu, ka uz klienta jautājumu jāprot ieskatīties daudzd ziļāk – līdz ar to, la icik labi prastu astroloģiju ir jāizprot tieši “sī” cilvēka jautājuma patiesā būtība.
Saruna ar klientus kolotāja uzraudzībā un grupā starp citiem praktizējošajiem ļauj saprast kura informācija astroloģiskajā kartē darbojas visvairāk un kādā tieši šim cilvēkam universālajā veidā. Kā arī katra indivīda pieeja praksei atver kādu jaunu skatupunktu uz vienu veselumu.”
IevaKovaļevska.Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook